Zarządzanie

Kurs Trenera Sprzedaży

Written by Joanna

Jak profesjonalnie prowadzić szkolenia pracowników

Jesteście menadżerami i zarządzacie pracą swoich podwładnych? Związani jesteście z różnego rodzaju sprzedażą? Odpowiadacie za wyniki swojego zespołu i Wasza pensja zależy od wygenerowanego przychodu przez Wasz dział?

Na pewno zadajecie sobie również pytanie, co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż i więcej zarobić. Odpowiedź jest bardzo prosta – trzeba mieć zmotywowany, dobrze wyszkolony zespół ludzi, którzy będą osiągać oczekiwane wyniki. Stworzenie takiego zespołu nie należy do rzeczy łatwych. Wymaga dużo pracy ze strony menadżera, odpowiednich szkoleń i ciągłych coachingów pracowników. Przez wszystkie lata mojej pracy jako menadżer odpowiedzialna byłam za te właśnie aspekty.  Chcąc podnieść swoje kompetencję w tej dziecinie i zweryfikować swoje wcześniejsze doświadczenie zapisałam się na kurs Trenera Sprzedaży.

Kurs Trenera Sprzedaży w szkole: Akademia Trenerów Sprzedaży prowadzony jest przez wybitnych specjalistów w dziedzinie sprzedaży i szkoleń: Maćka Weinmanna i Zbyszka Turlińskiego .

Kurs trwa od października do czerwca. Zjazdy są przeważnie raz w miesiącu i trwają wtedy cały weekend (sobota – niedziela). Każdy zjazd poświęcony jest innej tematyce. Oprócz profesjonalnego przygotowania do prowadzenia szkoleń sprzedażowych dowiecie się również jak poprowadzić trening motywujący, poznacie wiele ćwiczeń, które później można wykorzystać we własnym szkoleniu, będziecie też prowadzić swoje pokazowe szkolenie i zostaniecie nagrani na kamerę, aby móc później siebie zobaczyć i ocenić. Takie warsztaty są naprawdę pomocne i gorąco zachęcam do ukończenia tego lub podobnego kursu trenerskiego. Umiejętności zdobyte w trakcie tego szkolenia na pewno przydadzą się każdemu managerowi.

About the author

Joanna